Superblog

Mă bag.Vii?

Posted on:

E vineri. Din păcate, vremea se plouă, norii este negri, câmpiile e ude și io am niște nervi. Tot negri. Mă rog, n-am vrut să-i asortezi la nori, […]

Superblog

Revelion cu sarmale și vise

Posted on:

Salata boeuf, sarmale, friptură, dans, artificii, zăpadă, șampanie ieftină, urări. Cam asta înseamnă Revelion pentru mine de vreo două’j de ani incoace, ani în care repet, obsesiv aproape, […]